SZCZECIN & MUSICAL METRO

Dostępność: brak miejsc
Cena: 225,00 zł 225.00
ilość osoba
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Organizator: Biuro Podróży Partner
Kod produktu: SZMETRO

Opis wycieczki

ŚWIADCZENIA

autokar klasy LUX (klimatyzacja, toaleta, fotele turystyczne, wysokie, z odchylanym oparciem, rozsuwane na boki, wyposażone w podłokietniki, podnóżki, stoliki, siatki, pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach)

- opieka przewodnika

- bilety na musical METRO

- ubezpieczenie

- realizujemy bon turystyczny

PROGRAM  WYCIECZKI

11.00 Wyjazd z Kołobrzegu, zbiórka Hotel New Skanpol ul. Dworcowa

13:00-16:00 Przyjazd do Szczecina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zobaczymy m.in.: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich (dziedziniec), Stare Miasto-Kamienica Loitzów, Ratusz Staromiejski, Jasne Błonia.

16:00-18:00 Czas wolny w Galerii Kaskada.

19:00 MUSICAL METRO - KONCERT JUBILEUSZOWY 30 LAT w Netto Arena Szczecin.

Legendarny musical "Metro" to wizytówka repertuaru Studia Buffo. Na scenie widzimy pasję i entuzjazm, taniec i śpiew, jakich nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, a akcja spektakl zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni. "METRO" - gdzieś między fikcją a rzeczywistością. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

23:30 Przyjazd do Kołobrzegu

Cena: 85 zł + bilet 140 zł

          85 zł + bilet 150 zł

Informacja telefoniczna: 602 33 99 56

Opinie o wycieczce (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl