Przewodnik turystyczny po Berlinie 0
Przewodnik turystyczny po Berlinie

Przewodnik po Berlinie

Berlin jest jednym z największych miast Europy. Przez ostatnie trzydziestolecie zmienił się jak żadna inna stolica europejska. Głównie za sprawą ponownego scalenia się w jeden miejski organizm, po wielu latach podziału murem berlińskim. Aby dobrze zrozumieć charakter miasta, poznać jego specyficzne oblicze, nie wystarczy jedynie przeczytać kilku stron w przewodniku turystycznym. Berlin to coś więcej niż tylko ulice i budynki, to miasto posiada nieśmiertelną duszę, która za każdym razem pozwala wstać z kolan i odradzać się na nowo. W dzisiejszych czasach każdy z nas może być berlińczykiem. Ta europejska metropolia wabi ludzi z całego świata swą otwartością, brakiem uprzedzeń, swobodą wyrażania siebie, ale również historią i spuścizną przodków.

 

Czy warto przyjechać do stolicy Niemiec na jeden dzień?

Oczywiście tak, ale tylko z przewodnikiem turystycznym po Berlinie. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zobaczyć typowe „must - see”, takie jak Brama Brandenburska, wieża telewizyjna czy Wyspa Muzeów oraz poznać nieco mniej uczęszczane przez turystów zakątki Berlina.

Przewodnik turystyczny po Berlinie opracuje trasę zwiedzania dostosowaną do zainteresowań każdego turysty, możliwości przemieszczania się (pieszo, samochodem czy komunikacją miejską), pomoże w zarezerwowaniu biletów muzealnych, poleci restauracje, pomoże w rezerwacji hotelu.

Z usług przewodnika po Berlinie skorzystać powinny przede wszystkim grupy turystyczne. Przemieszczanie się autokarem, gonitwy po mieście w celu znalezienia toalet, znalezienie miejsc parkingowych, to wszystko często przysparza grupom wielu kłopotów. W tym przypadku wasz przewodnik po Berlinie nie tylko pokaże miasto, ale również odciąży organizatora wycieczki, udzielając cennych wskazówek związanych z logistyką.

Przy rezerwacji przewodnika po Berlinie warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim warto sprawdzić opinie o przewodniku ( o nie nietrudno w internecie ) oraz cenę usługi. Przewodnicy turystyczni mieszkający w Berlinie świadczą swoje usługi dużo drożej (liczone są według stawek niemieckich) niż przewodnicy na co dzień mieszkający w Polsce. Ich czas oprowadzania jest ograniczony (zazwyczaj 3 – 4 godziny). Korzystając z usługi przewodnika po Berlinie, który mieszka z Polsce, macie gwarancję, że nie będzie on oczekiwał dopłat do przekroczonego limitu czasowego. Taki przewodnik będzie towarzyszył grupie przez cały czas trwania imprezy, od momentu gdy wsiądzie do autokaru, aż do jej zakończenia. W ten sposób otrzymujecie dwie usługi w cenie, przewodnicką i pilotarską. Jest to ważne, gdyż w czasie podróży do Berlina, która może trwać nawet 4 godziny, przewodnik opowie turystom o historii Niemiec, o zwyczajach panujących w tym kraju i o jego mieszkańcach. Tak więc przewodnik turystyczny po Berlinie może być też wspaniałym kompanem w trakcie podróży.

Od wielu lat specjalizujemy się w oprowadzaniu wycieczek po Berlinie. Nasi wspaniali przewodnicy posiadają wiedzę i doświadczenie, potrzebne do zrealizowania każdej wycieczki. Są opiekuńczy i pomocni. Pracują z zamiłowania i z pasją.

Równie ważne jest to, by skorzystać z usługi przewodnika po Berlinie w trakcie wycieczki szkolnej. Jest to niesamowita lekcja historii na żywo. Lecz tu niestety pojawia się problem. Młodzież bardzo często traktuje taką wyprawę jedynie jako dzień wolny od nauki, nie oczekując z wycieczki zbyt wielu wrażeń. W dzisiejszych czasach, kiedy na młodych ludzi działa tak wiele różnych bodźców zewnętrznych, sztuką jest pozyskać ich zainteresowanie, a mistrzostwem świata, zachęcić ich od współpracy. Nasi przewodnicy po Berlinie nie zaczynają swych opowieści od słów „to jest opera wybudowana w 1745 roku …”. Udaje nam się dotrzeć do młodych ludzi mówiąc ich językiem, zwracając uwagę na rzeczy dla nich ważne. Staramy się być elastyczni na potrzeby młodych ludzi, gdyż nie muszą w końcu wiedzieć o każdym kościele w Berlinie.

Zarezerwuj usługę przewodnika po Berlinie. Zadzwoń: 502 058 638Nina Albińska lub napisz mail: biuro@bppartner.pl. Koszt usługi przewodnickiej po Berlinie wynosi od 450 zł brutto.

< a target = "_blank" href = "https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fwww.bppartner.pl%2Fprzewodnik-turystyczny-po-berlinie&src=sdkpreparse " class = " fb-xfbml-parse-ignore " > bad

 


Przewodnik turystyczny po Berlinie zwiedzanie miasta, przewodnik turystyczny po Berlinie w języku polskim, przewodnik turystyczny po Berlinie rezerwacja, przewodnik turystyczny po Berlinie cennik, przewodnik turystyczny po Berlinie praca, przewodnik turystyczny po Berlinie kurs, przewodnik turystyczny po Berlinie indywidualnie, przewodnik turystyczny po Berlinie dla dzieci, przewodnik turystyczny po Berlinie dla seniorów, przewodnik turystyczny po Berlinie koszt, przewodnik turystyczny po Berlinie dla grup.

Pani Nino, dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę wycieczki do Berlina w dniu 16 czerwca br Kawnicy wycieczki z pensjonatu KAMA. Wszystkim Polecamy Takiego Przewodnika Opublikowany przez Halinę Urbanowicz & nbsp; Niedziela, 16 czerwca 2019

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl