Usługa przewodnika 0
Usługa przewodnika Kołobrzeg Berlin Poczdam Stralsund

Przewodnik po Kołobrzegu, Berlinie, Poczdamie, Stralsundzie

 

Przewodnicy… to dzięki nim ożywa historia, a miejsca przestają być anonimowe. Nazwiska wiążą się z czynami i tworzą w wyobraźni obrazy z przeszłości. Potrafią sprawić, że ludzie wracają do miejsc, które dzięki nim stały się dla nich ważne. Wiedzą niemal wszystko o ludziach, przedmiotach i budynkach z przed lat. Wiedzą gdzie odpocząć, wiedzą jak wyglądał dany fragment świata zanim my się w nim pojawiliśmy. Bez nich turystyka byłaby tylko przemieszczaniem się w celach rekreacyjnych.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi licencjonowanych przewodników turystycznych m.in. po miastach : Kołobrzeg, Berlin, Poczdam czy Stralsund. Nasi przewodnicy turystyczni zapoznają uczestników wycieczki z krajem, regionem czy miastem który chcą poznać.

Usługa przewodnika turystycznego naszego biura zapewni Państwu szczegółowe informacje o trasie i okolicy, zapoznanie z walorami regionu i ciekawymi zabytkami, uwrażliwienie uczestników wycieczki na piękno natury. Podczas zwiedzania przewodnik dostosuje trasę i tempo zwiedzania do możliwości turystów.

Usługa przewodnika turystycznego naszego biura obejmuje obowiązek dbania o bezpieczeństwo uczestników wycieczki i zapewnienie im pomocy w razie potrzeby. Podczas zwiedzania miasta przewodnik dostosuje program zwiedzania do całości imprezy turystycznej.

Przewodnik turystyczny zadba o przekazanie pełnej skondensowanej wiedzy na temat zwiedzanych miast i jego zabytków. Przedstawi zwiedzane miasto z uwzględnieniem różnic i analogii w stosunku do miasta lub kraju, z którego pochodzą turyści. Ukaże powiązanie historyczne, kulturowe, geograficzne miasta z krajem, Europą czy światem.

Nasi przewodnicy charakteryzują się otwartością i komunikatywnością. Posiadają umiejętność zachowania spokoju i opanowania w sytuacjach stresujących. Cechuje ich odporność emocjonalna i umiejętność samokontroli. Uczestnicy wycieczki spotkają się z wysoką kulturą, humorem i umiejętnością dyplomacji.

Dla komfortu uczestników wycieczki nasi przewodnicy wyposażeni są w zestawy głośnomówiące.

Jak zamówić przewodnika po Kołobrzegu, Berlinie, Poczdamie, Stralsundzie ?

Szczegółowe informacje i rezerwacja usługi przewodnika dostępne są pod numerem telefonu: 602 339 956 lub pod adresem e-mail: biuro@bppartner.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl