Wycieczka autokarowa do Koszalina

Wycieczka autokarowa do Koszalina
Wycieczka autokarowa do Koszalina

W Koszalinie warto udać się na Górę Chełmską, gdzie dzięki wykopaliskom archeologicznym udało się odkryć prawdopodobnie pierwsze ślady cywilizacji w tym regionie. Odnaleziono pozostałości po wczesnośredniowiecznym cmentarzysku, kaplicy z XIII wieku, kiedy pojawiły się także pierwsze wzmianki o Koszalinie oraz resztki fundamentów z XV wieku. Na Górze Chełmskiej w Koszalinie znajduje się także wieża widokowa z czerwonej cegły, z której możemy podziwiać okoliczne widoki. Jest położona malowniczo na wzgórzu i należy do Szlaku Pielgrzymkowego im. Jana Pawła II.

Dostępność: ostatnie miejsca

Cena: 30,00 zł
osoba

Okolice Kołobrzegu Trzebiatów

Okolice Kołobrzegu Trzebiatów
Okolice Kołobrzegu Trzebiatów

Trzebiatów to miasto o ponad 700-letniej historii, widocznej w każdym jego zaułku, przypominającej o ważnych wydarzeniach i postaciach z nim związanych. Trzebiatów odgrywał istotną rolę dawniej i mimo upływu wieków, nie stracił swojego niepowtarzalnego charakteru, stanowiąc dzisiaj jeden z najciekawszych punktów na turystycznej mapie Pomorza. W ciągu jednodniowego spaceru po urokliwych uliczkach miasta nie sposób zapoznać się ze wszystkimi ciekawostkami związanymi z licznymi zabytkami. Oprócz licznych średniowiecznych zabytków architektury rozrzuconych punktowo na terenie całego miasta, specyficzny klimat Trzebiatowowi nadaje szachownicowy układ ulic oraz wyjątkowa starówka, wpisana w całości do rejestru zabytków.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 30,00 zł
osoba

Wycieczka autokarowa po Kołobrzegu

Wycieczka autokarowa po Kołobrzegu
Wycieczka autokarowa po Kołobrzegu

Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Główna funkcja miasta turystyczno-uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno - wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 30,00 zł

Wycieczki dla kuracjuszy krajowe jednodniowe, wycieczki dla kuracjuszy krajowe autokarowe, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z przewodnikiem, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Kołobrzegu, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Perły Bałtyku, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Mewy, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Kamienia Pomorskiego, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Verano, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Ustronia Morskiego, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Dźwirzyna, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Sarbinowa, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Połczyna Zdroju, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Grzybowa, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Pogorzelicy, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Niechorza, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Mielna, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Sianożęt, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Mrzeżyna, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Rogowa, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Trzęsacza, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Pustkowa, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Pobierowa, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Dziwnówka, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Dziwnowa, wycieczki dla kuracjuszy krajowe z Dąbek, wycieczki dla kuracjuszy krajowe na bon turystyczny.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl