Opcje przeglądania

Wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne

Wycieczka autokarowa do Poczdamu

Wycieczka autokarowa do Poczdamu
Wycieczka autokarowa do Poczdamu

Poczdam - królestwo ogrodów pomiędzy pałacami i jeziorami. Stolica Brandenburgii, jest znana przede wszystkim ze swojej historycznej spuścizny jako dawne miasto rezydencjalne Prus z licznymi i unikatowymi pałacami i parkami. Sława i chwała Prus, tradycja jako miasto wielkich budowniczych i uczonych, miejsce konferencji, która zapoczątkowała zimną wojnę - Poczdam to kultura i historia w zapierającym dech w piersiach wymiarze.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczka do oceanarium Stralsund

Wycieczka do  oceanarium Stralsund
Wycieczka do oceanarium Stralsund

Nad cieśniną oddzielającą Rugię od stałego lądu położone jest niezwykle urokliwe miasto Stralsund. Jedno z najpiękniejszych miast wschodnich Niemiec, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Miasto, prócz swojej zabytkowej zabudowy ma do zaoferowania również największe i najnowocześniejsze Oceanarium w północnej Europie, które odkrywa przed zwiedzającymi wszystkie tajemnice Bałtyku oraz życie w morzach północnych. Zgromadzono w nim około siedmiu tysięcy okazów flory i fauny występujących w tych akwenach. Nowoczesne instalacje w dużych halach i imponujących akwariach w których znajdują się morskie ryby i ssaki.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 130,00 zł

Wycieczka autokarowa do Berlina

Wycieczka autokarowa do Berlina
Wycieczka autokarowa do Berlina

Zapraszamy do Berlina. To miasto zachwycające, tętniące życiem. Nowoczesna metropolia, która fascynuje swoją historią. Bogata we wszelkiego rodzaju ślady przeszłości, zabytki, pomniki, muzea, teatry, filharmonie. Berlin to także symbol upadłych, sztucznych podziałów i ludzkiego zamiłowania do wolności. Miasto wielonarodowe, gdzie ścierają się kultury z całego świata. Namawiamy zatem do odwiedzania tego gościnnego miasta i odkrywania jego atrakcji.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne jednodniowe, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne autokarowe, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z przewodnikiem, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Kołobrzegu, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Perły Bałtyku, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Mewy, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Kamienia Pomorskiego, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Verano, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Ustronia Morskiego, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Dźwirzyna, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Sarbinowa, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Połczyna Zdroju, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Grzybowa, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Pogorzelicy, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Niechorza, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Mielna, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Sianożęt, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Mrzeżyna, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Rogowa, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Trzęsacza, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Pustkowa, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Pobierowa, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Dziwnówka, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Dziwnowa, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne z Dąbek .

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl