Wycieczka autokarowa do Szczecina

Wycieczka autokarowa do Szczecina
Wycieczka autokarowa do Szczecina

Szczecin ze swoimi placami gwiaździstymi, określany jest mianem Paryża Północy. To miasto zieleni, pięknie kwitnących magnolii, miasto które wita zapachem czekolady. Szczecin to miasto zadziwiające pięknem rozlicznych paradoksów i niepowtarzalnych atrakcji. Szczecin posiada wiele cech unikatowych w skali Polski. Na każdym kroku zieleń i urzekająca secesyjna zabudowa przenika się z nowoczesną architekturą. Piękne kamienice i układ ulic upodabniają Szczecin do skrupulatnie zaprojektowanych aglomeracji, które możemy podziwiać na całym świecie.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 70,00 zł

Wycieczka autokarowa do Świnoujścia

Wycieczka autokarowa do Świnoujścia
Wycieczka autokarowa do Świnoujścia

Świnoujście to znana miejscowość uzdrowiskowa posiadająca długoletnią tradycję. Miasto jest najdalej wysuniętą na północny zachód miejscowością w Polsce. Ciekawe położenie na 44 wyspach z których tylko 3 są zamieszkałe. Najpiękniejszy fragment polskiego wybrzeża Bałtyku znajduje się na wyspie Wolin w północno-zachodnim „rogu" Polski. Ciągnące się przez kilka kilometrów klify osiągają miejscami wysokość ponad 90 m. Krótki spacer brzegiem morza z Międzyzdrojów w kierunku wschodnim wystarczy, by przekonać się, że Wolin jest miejscem ścierania się sił przyrody.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 70,00 zł

Wycieczka autokarowa do Koszalina

Wycieczka autokarowa do Koszalina
Wycieczka autokarowa do Koszalina

W Koszalinie warto udać się na Górę Chełmską, gdzie dzięki wykopaliskom archeologicznym udało się odkryć prawdopodobnie pierwsze ślady cywilizacji w tym regionie. Odnaleziono pozostałości po wczesnośredniowiecznym cmentarzysku, kaplicy z XIII wieku, kiedy pojawiły się także pierwsze wzmianki o Koszalinie oraz resztki fundamentów z XV wieku. Na Górze Chełmskiej w Koszalinie znajduje się także wieża widokowa z czerwonej cegły, z której możemy podziwiać okoliczne widoki. Jest położona malowniczo na wzgórzu i należy do Szlaku Pielgrzymkowego im. Jana Pawła II.

Dostępność: ostatnie miejsca

Cena: 55,00 zł
osoba

Wycieczka Ogrody Hortulus Dobrzyca

Wycieczka Ogrody Hortulus Dobrzyca
Wycieczka Ogrody Hortulus Dobrzyca

Ogrody Tematyczne Hortulus to blisko 30 różnych, oddzielnych ogrodów tematycznych rozciągających się na obszarze ponad 4h. Wśród nich są te związane ściśle z rodzajem środowiska – między innymi ogród skalny, leśny, jak i te, w których dominuje architektura i styl związany ze sztuką i kulturą narodową, np.: ogród japoński, francuski lub śródziemnomorski. W stylu angielskim zaprojektowano grupę ogrodów zmysłów – każdy z nich pobudza różne zmysły człowieka. Wzrokiem zawładną ogrody barwy, światła i cienia, do których należą: ogród purpury i ognia, lila-róż, niebiesko-żółty, biały. Słuch rozbudzą ogrody szumu, szelestu, dźwięku czyli ogrody traw i ogrody wodne, w tym ogród w stylu wybitnego architekta – Antonio Gaudiego. Woń, aromat, zapach, to przede wszystkim trzy rodzaje ogrodów ziołowych, ogród pachnący oraz piękne rosarium w stylu angielskim. 

Dostępność: brak miejsc

Cena: 60,00 zł

Wycieczki dla kuracjuszy jednodniowe, wycieczki dla kuracjuszy autokarowe, wycieczki dla kuracjuszy z przewodnikiem, wycieczki dla kuracjuszy z Kołobrzegu, wycieczki dla kuracjuszy krajowe, wycieczki dla kuracjuszy zagraniczne, wycieczki dla kuracjuszy z Perły Bałtyku, wycieczki dla kuracjuszy z Mewy, wycieczki dla kuracjuszy z Kamienia Pomorskiego, wycieczki dla kuracjuszy z Verano, wycieczki dla kuracjuszy z Ustronia Morskiego, wycieczki dla kuracjuszy z Dźwirzyna, wycieczki dla kuracjuszy z Sarbinowa, wycieczki dla kuracjuszy z Połczyna Zdroju, wycieczki dla kuracjuszy z Grzybowa, wycieczki dla kuracjuszy z Pogorzelicy, wycieczki dla kuracjuszy z Niechorza, wycieczki dla kuracjuszy z Mielna, wycieczki dla kuracjuszy z Sianożęt, wycieczki dla kuracjuszy z Mrzeżyna, wycieczki dla kuracjuszy z Rogowa, wycieczki dla kuracjuszy z Trzęsacza, wycieczki dla kuracjuszy z Pustkowa, wycieczki dla kuracjuszy z Pobierowa, wycieczki dla kuracjuszy z Dziwnówka, wycieczki dla kuracjuszy z Dziwnowa, wycieczki dla kuracjuszy z Dąbek .

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl