Opcje przeglądania

Wycieczki na bon turystyczny

Wycieczka Kazimierz Dolny - Lublin- Zamość - Sandomierz

Wycieczka Kazimierz Dolny - Lublin- Zamość - Sandomierz
Wycieczka Kazimierz Dolny - Lublin- Zamość - Sandomierz

Wycieczka objazdowa po regionie Polski, który zachwyci każdego swoim urokiem. Okazja do zwiedzenia takich miejsc jak Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Zamość oraz przepiękny Sandomierz. To tutaj poznamy wspaniałe zakątki Polski, a także skosztujemy lokalne potrawy na biesiadzie w zabytkowych wnętrzach winiarni w Sandomierzu.

Dostępność: brak miejsc

Cena:

1 400,00 zł

  • nowość

Wycieczka autokarowa do Szczecina

Wycieczka autokarowa do Szczecina
Wycieczka autokarowa do Szczecina

Szczecin ze swoimi placami gwiaździstymi, określany jest mianem Paryża Północy. To miasto zieleni, pięknie kwitnących magnolii, miasto które wita zapachem czekolady. Szczecin to miasto zadziwiające pięknem rozlicznych paradoksów i niepowtarzalnych atrakcji. Szczecin posiada wiele cech unikatowych w skali Polski. Na każdym kroku zieleń i urzekająca secesyjna zabudowa przenika się z nowoczesną architekturą. Piękne kamienice i układ ulic upodabniają Szczecin do skrupulatnie zaprojektowanych aglomeracji, które możemy podziwiać na całym świecie.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena:

100,00 zł

Wycieczka autokarowa do Świnoujścia

Wycieczka autokarowa do Świnoujścia
Wycieczka autokarowa do Świnoujścia

Świnoujście to znana miejscowość uzdrowiskowa posiadająca długoletnią tradycję. Miasto jest najdalej wysuniętą na północny zachód miejscowością w Polsce. Ciekawe położenie na 44 wyspach z których tylko 3 są zamieszkałe. Najpiękniejszy fragment polskiego wybrzeża Bałtyku znajduje się na wyspie Wolin w północno-zachodnim „rogu" Polski. Ciągnące się przez kilka kilometrów klify osiągają miejscami wysokość ponad 90 m. Krótki spacer brzegiem morza z Międzyzdrojów w kierunku wschodnim wystarczy, by przekonać się, że Wolin jest miejscem ścierania się sił przyrody.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena:

100,00 zł

Wycieczka autokarowa po Kołobrzegu

Wycieczka autokarowa po Kołobrzegu
Wycieczka autokarowa po Kołobrzegu

Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Główna funkcja miasta turystyczno-uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno - wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena:

35,00 zł

Wycieczka Energylandia

Wycieczka Energylandia
Wycieczka Energylandia

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa. Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Nasz Park jest miejscem, gdzie całe rodziny mogą razem spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych ekstremalnych doznań.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena:

330,00 zł

osoba

Wycieczka Gdańsk - Jarmark św. Dominika

Wycieczka Gdańsk - Jarmark św. Dominika
Wycieczka Gdańsk - Jarmark św. Dominika

Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Znajdziemy tu mnóstwo klimatycznych zaułków i alejek, piękne mieszczańskie kamienice, kawiarnie, restauracje, a także budynki historycznie istotne. Od zawsze budził podziw i zachwyt gości, głównie ze względu na jego bogactwo. Dlatego Gdańsk licznie i chętnie odwiedzany jest przez turystów z całej Europy i nie tylko.  Historia Jarmarku Św. Dominika sięga roku 1260. Tego roku Papież Aleksander IV, zezwolił Dominikanom na organizowanie długich odpustów oczywiście w okresie, kiedy przypadało święto ich patrona.  Już wówczas było to duże wydarzenie, o którym pisali kronikarze w całej Europie. Do Gdańska potrafiło wówczas zawinąć nawet 400 statków wyładowanych cennymi towarami przeznaczonymi na handel. Zewsząd do miasta ściągali artyści, kuglarze i wędrowne trupy artystów oferujących kupcom i ich klientom dodatkowe atrakcje.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena:

135,00 zł


Wycieczki na bon turystyczny, wycieczki autokarowe na bon turystyczny, wycieczki z przewodnikiem na bon turystyczny, wycieczki objazdowe na bon turystyczny, wycieczki jednodniowe na bon turystyczny, wycieczki krajowe na bon turystycznywyjazdy na narty snowboard, wycieczki na bon turystyczny z Kołobrzegu, wycieczki na bon turystyczny z Koszalina, wycieczki na bon turystyczny ze Szczecina, wycieczki na bon turystyczny z Karlina, wycieczki na bon turystyczny z Białogardu, wycieczki na bon turystyczny ze Świdwina, wycieczki na bon turystyczny z Połczyna Zdroju, wycieczki na bon turystyczny z Trzebiatowa, wycieczki na bon turystyczny z Gryfic, wycieczki na bon turystyczny z Płot, wycieczki na bon turystyczny z Kamienia Pomorskiego, wycieczki na bon turystyczny z Nowogardu, wycieczki na bon turystyczny z Goleniowa, wycieczki na bon turystyczny ze Słupska, wycieczki na bon turystyczny z Darłowa, wycieczki na bon turystyczny z Darłówka, wycieczki na bon turystyczny z Mielna, wycieczki na bon turystyczny z Sarbinowa, wycieczki na bon turystyczny z Ustronia Morskiego, wycieczki na bon turystyczny z Sianożętów, wycieczki na bon turystyczny z Grzybowa, wycieczki na bon turystyczny z Dźwirzyna, wycieczki na bon turystyczny z Mrzeżyna, wycieczki na bon turystyczny z Rogowa, wycieczki na bon turystyczny z Pogorzelicy, wycieczki na bon turystyczny z Niechorza, wycieczki na bon turystyczny z Rewala, wycieczki na bon turystyczny z Kamienia Pomorskiego, wycieczki na bon turystyczny ze Świnoujścia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl