Wycieczka Kazimierz Dolny - Lublin- Zamość - Sandomierz

Wycieczka Kazimierz Dolny - Lublin- Zamość - Sandomierz
Wycieczka Kazimierz Dolny - Lublin- Zamość - Sandomierz

Wycieczka objazdowa po regionie Polski, który zachwyci każdego swoim urokiem. Okazja do zwiedzenia takich miejsc jak Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Zamość oraz przepiękny Sandomierz. To tutaj poznamy wspaniałe zakątki Polski, a także skosztujemy lokalne potrawy na biesiadzie w zabytkowych wnętrzach winiarni w Sandomierzu.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 1 300,00 zł
  • nowość

Karkonosze Góry Sowie Praga

Karkonosze Góry Sowie Praga
Karkonosze Góry Sowie Praga

Już od ponad dziesięciu wieków, ulokowana w dolinie rzeki Wełtawy, Praga jest nie tylko magicznym miastem mostów, katedr, złotych wież i kopuł kościelnych, ale również europejską metropolią. Praga to również miasto z labiryntem romantycznych uliczek i skarbów architektury. Mówi się, że Praga jest tak różnorodna, jak tylko można to sobie wyobrazić. I każdemu przybyszowi pokaże jedno ze swych magicznych obliczy.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 1 750,00 zł

Wycieczka Keukenhof Holandia

Wycieczka Keukenhof Holandia
Wycieczka Keukenhof Holandia

Jeśli zamiast bezkresnych pól wolicie z bliska podziwać piękno natury, polecamy wizytę w Keukenhofie. To największy ogród z setkami odmian tulipanów. Keukenhof co roku otwiera swoje podwoje wyłącznie na osiem tygodni, w czasie których można cieszyć oko najróżniejszymi odmianami tulipanów, żonkili, hiacyntów i wielu innych roślin posadzonych na 32 hektarach terenu. Szczęśliwie w ogrodzie znajdziecie zarówno wczesno, jak i późno kwitnące odmiany, dzięki czemu zawsze będzie się czym nacieszyć. Jednak najlepiej przyjechać właśnie teraz, pod koniec kwietnia i cieszyć się feerią kolorów i zapachów.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 850,00 zł

Wycieczka Toskania Włochy

Wycieczka Toskania Włochy
Wycieczka Toskania Włochy

Toskania to jeden z najpiękniejszych regionów we Włoszech i jeden z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów z całego świata. Malownicze, kręte drogi obsadzone szpalerami cyprysów, prowadzące zazwyczaj do urokliwych miasteczek położonych na wzgórzach lub zdobiące dojazdy do najpiękniejszych willi to wizytówka Toskanii.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 2 990,00 zł 3 300,00 zł
  • promocja

Wycieczki objazdowe autokarowe, wycieczki objazdowe z przewodnikiem, wycieczki objazdowe krajowe, wycieczki objazdowe zagraniczne, wycieczki objazdowe z Kołobrzegu, wycieczki objazdowe z Koszalina, wycieczki objazdowe ze Szczecina, wycieczki objazdowe z Karlina, wycieczki objazdowe z Białogardu, wycieczki objazdowe ze Świdwina, wycieczki objazdowe z Połczyna Zdroju, wycieczki objazdowe z Trzebiatowa, wycieczki objazdowe z Gryfic, wycieczki objazdowe z Płot, wycieczki objazdowe z Kamienia Pomorskiego, wycieczki objazdowe z Nowogardu, wycieczki objazdowe z Goleniowa, wycieczki objazdowe ze Słupska, wycieczki objazdowe z Darłowa, wycieczki objazdowe z Darłówka, wycieczki objazdowe z Mielna, wycieczki objazdowe z Sarbinowa, wycieczki objazdowe z Ustronia Morskiego, wycieczki objazdowe z Sianożętów, wycieczki objazdowe z Grzybowa, wycieczki objazdowe z Dźwirzyna, wycieczki objazdowe z Mrzeżyna, wycieczki objazdowe z Rogowa, wycieczki objazdowe z Pogorzelicy, wycieczki objazdowe z Niechorza, wycieczki objazdowe z Rewala, wycieczki objazdowe z Kamienia Pomorskiego, wycieczki objazdowe ze Świnoujścia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl