Wycieczki szkolne trzydniowe

Karkonosze Praga wycieczka 3-dniowa

Karkonosze Praga wycieczka 3-dniowa
Karkonosze Praga wycieczka 3-dniowa

Już od ponad dziesięciu wieków, ulokowana w dolinie rzeki Wełtawy, Praga jest nie tylko magicznym miastem mostów, katedr, złotych wież i kopuł kościelnych, ale również europejską metropolią. Praga to również miasto z labiryntem romantycznych uliczek i skarbów architektury. Mówi się, że Praga jest tak różnorodna, jak tylko można to sobie wyobrazić. I każdemu przybyszowi pokaże jedno ze swych magicznych obliczy.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 660,00 zł
osoba

Kraków Wieliczka Energylandia 3-dniowa

Kraków Wieliczka Energylandia 3-dniowa
Kraków Wieliczka Energylandia 3-dniowa

Kraków to miasto o tysiącletniej historii, dawna siedziba królów polskich i stolica kraju, a dzisiaj jedna z ważniejszych europejskich metropolii. Krakowskie Stare Miasto jest wyjątkową skarbnicą dzieł sztuki, pamiątek historycznych i zabytków, które reprezentują niemal wszystkie style architektoniczne - od średniowiecza po czasy współczesne. Sercem miasta od setek lat jest Rynek Główny - największy plac miejski średniowiecznej Europy, zachowany w niezmienionym kształcie od 1257 roku i wpisany na pierwszą listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w roku 1978. Z wieży bazyliki Mariackiej od 600 lat co godzinę na cztery strony świata grany jest hejnał. Natomiast stojące pośrodku rynku Sukiennice - średniowieczna hala targowa - są jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich zabytków.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 775,00 zł
osoba

Warszawa wycieczka 3-dniowa

Warszawa wycieczka 3-dniowa
Warszawa wycieczka 3-dniowa

Zachęcamy do poznania miasta pełnego kontrastów. Tutaj po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace, kościoły, gmachy i zespoły architektoniczne zrekonstruowano z wielką pieczołowitością. Dziś budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą. Warszawskie zabytki i pamiątki z przeszłości zostały docenione przez UNESCO, dzięki czemu warszawska Starówka została uhonorowana wpisem na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 730,00 zł
osoba

Wrocław wycieczka 3-dniowa

Wrocław wycieczka 3-dniowa
Wrocław wycieczka 3-dniowa

Wrocław, stolica Dolnego Śląska, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Położony u podnóża Sudetów, nad rzeką Odrą , poprzecinany jej licznymi dopływami i kanałami, jest wyjątkowym miastem 12 wysp i ponad stu mostów. Bogata i burzliwa historia miasta wpisana jest w jego mury. Czasy wczesnego średniowiecza przypomina Ostrów Tumski, na którym zachował się w doskonałym stanie jeden z najpiękniejszych w Europie zespołów architektury sakralnej. Inny zabytek z tego okresu wrocławski Ratusz zaliczany jest do najwspanialszych budowli gotyckich w Europie Środkowej.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 690,00 zł
osoba

Wycieczki szkolne trzydniowe, wycieczki szkolne 3-dniowe, wycieczki szkolne trzydniowe autokarowe, wycieczki szkolne trzydniowe krajowe, wycieczki szkolne trzydniowe zagraniczne, wycieczki szkolne trzydniowe z przewodnikiem, wycieczki szkolne trzydniowe z Kołobrzegu, wycieczki szkolne trzydniowe z Ustronia Morskiego, wycieczki szkolne trzydniowe z Dźwirzyna, wycieczki szkolne trzydniowe z Sarbinowa, wycieczki szkolne trzydniowe z  Połczyna Zdroju, wycieczki szkolne trzydniowe z Pogorzelicy, wycieczki szkolne trzydniowe z Niechorza, wycieczki szkolne trzydniowe z Trzebiatowa, wycieczki szkolne trzydniowe z Gryfic, wycieczki szkolne trzydniowe z Karlina, wycieczki szkolne trzydniowe z Białogardu, wycieczki szkolne trzydniowe z  Koszalina, wycieczki szkolne trzydniowe z Mielna, wycieczki szkolne z Mrzeżyna, wycieczki szkolne z Trzęsacza, wycieczki szkolne z Pustkowa, wycieczki szkolne z Pobierowa, wycieczki szkolne trzydniowe z Dziwnówka, wycieczki szkolne trzydniowe z Dziwnowa, wycieczki szkolne trzydniowe z Kamienia Pomorskiego, wycieczki szkolne trzydniowe z Goleniowa, wycieczki szkolne trzydniowe z Nowogardu, wycieczki szkolne trzydniowe z Darłowa, wycieczki szkolne trzydniowe z Darłówka, wycieczki szkolne trzydniowe z Dąbek, wycieczki szkolne trzydniowe z Sianowa, wycieczki szkolne trzydniowe z Płot, wycieczki szkolne trzydniowe ze Szczecina, wycieczki szkolne trzydniowe ze Świdwina, wycieczki szkolne trzydniowe z Połczyna Zdroju. Wycieczki szkolne trzydniowe dla szkół bon turystyczny.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl