Wycieczka autokarowa do Poczdamu

Wycieczka autokarowa do Poczdamu
Wycieczka autokarowa do Poczdamu

Poczdam - królestwo ogrodów pomiędzy pałacami i jeziorami. Stolica Brandenburgii, jest znana przede wszystkim ze swojej historycznej spuścizny jako dawne miasto rezydencjalne Prus z licznymi i unikatowymi pałacami i parkami. Sława i chwała Prus, tradycja jako miasto wielkich budowniczych i uczonych, miejsce konferencji, która zapoczątkowała zimną wojnę - Poczdam to kultura i historia w zapierającym dech w piersiach wymiarze.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczka do oceanarium Stralsund

Wycieczka do  oceanarium Stralsund
Wycieczka do oceanarium Stralsund

Nad cieśniną oddzielającą Rugię od stałego lądu położone jest niezwykle urokliwe miasto Stralsund. Jedno z najpiękniejszych miast wschodnich Niemiec, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Miasto, prócz swojej zabytkowej zabudowy ma do zaoferowania również największe i najnowocześniejsze Oceanarium w północnej Europie, które odkrywa przed zwiedzającymi wszystkie tajemnice Bałtyku oraz życie w morzach północnych. Zgromadzono w nim około siedmiu tysięcy okazów flory i fauny występujących w tych akwenach. Nowoczesne instalacje w dużych halach i imponujących akwariach w których znajdują się morskie ryby i ssaki.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 120,00 zł

Wycieczka autokarowa do Berlina

Wycieczka autokarowa do Berlina
Wycieczka autokarowa do Berlina

Zapraszamy do Berlina. To miasto zachwycające, tętniące życiem. Nowoczesna metropolia, która fascynuje swoją historią. Bogata we wszelkiego rodzaju ślady przeszłości, zabytki, pomniki, muzea, teatry, filharmonie. Berlin to także symbol upadłych, sztucznych podziałów i ludzkiego zamiłowania do wolności. Miasto wielonarodowe, gdzie ścierają się kultury z całego świata. Namawiamy zatem do odwiedzania tego gościnnego miasta i odkrywania jego atrakcji.

Dostępność: duża ilość miejsc

Cena: 150,00 zł

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Berlinie

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Berlinie
Jarmarki Bożonarodzeniowe w Berlinie

Na jarmarkach bożonarodzeniowych w Berlinie zlokalizowane są liczne kramy, w których można spróbować nie tylko słynnej curry wurst, ale również takich niemieckich specjałów jak golonka w piwie, świeżynka wieprzowa, pieczone ziemniaki, zasmażania kapusta czy smażone pieczarki. Nie brakuje też specjałów kuchni polskiej, tj. bigosu i ruskich pierogów. Wszędzie unosi się również zapach grzanego wina z goździkami. Na jarmarku nie brakuje również miejsc, gdzie można zakupić różnego rodzaju dekoracje świąteczne: lampiony, figurki dziadka do orzechów, pajacyki, bombki, światełka, świąteczne zawieszki.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczka Heide Park Niemcy

Wycieczka Heide Park  Niemcy
Wycieczka Heide Park Niemcy

Przeżyj fantastyczną przygodę w parku rozrywki Heide Park! Możesz pędzić z szybkością 120 km na godzinę w największej drewnianej kolejce Europy - Colossos lub z zapartym tchem oglądać piracki show, pełen elementów kaskaderskich, zaskakujących zwrotów akcji i humoru. Kolejki górskie, atrakcje wodne, karuzele, rozmaite pokazy.Heide-Park to największy park rozrywki w północnych Niemczech, zlokalizowany w okolicach miasta Soltau, niedaleko Hamburga. W parku jest ok. 50 różnych atrakcji skierowanych do odwiedzających w każdym wieku. Większość z nich zadowoli rodziny z dziećmi. Poszukiwacze ekscytujących wrażeń również znajdą coś dla siebie!

Dostępność: brak miejsc

Cena: 180,00 zł

Wycieczka Keukenhof Holandia

Wycieczka Keukenhof Holandia
Wycieczka Keukenhof Holandia

Jeśli zamiast bezkresnych pól wolicie z bliska podziwać piękno natury, polecamy wizytę w Keukenhofie. To największy ogród z setkami odmian tulipanów. Keukenhof co roku otwiera swoje podwoje wyłącznie na osiem tygodni, w czasie których można cieszyć oko najróżniejszymi odmianami tulipanów, żonkili, hiacyntów i wielu innych roślin posadzonych na 32 hektarach terenu. Szczęśliwie w ogrodzie znajdziecie zarówno wczesno, jak i późno kwitnące odmiany, dzięki czemu zawsze będzie się czym nacieszyć. Jednak najlepiej przyjechać właśnie teraz, pod koniec kwietnia i cieszyć się feerią kolorów i zapachów.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 850,00 zł

Wycieczka Toskania Włochy

Wycieczka Toskania Włochy
Wycieczka Toskania Włochy

Toskania to jeden z najpiękniejszych regionów we Włoszech i jeden z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów z całego świata. Malownicze, kręte drogi obsadzone szpalerami cyprysów, prowadzące zazwyczaj do urokliwych miasteczek położonych na wzgórzach lub zdobiące dojazdy do najpiękniejszych willi to wizytówka Toskanii.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 2 990,00 zł 3 300,00 zł
  • promocja

Wycieczka Tropical Islands

Wycieczka Tropical Islands
Wycieczka Tropical Islands

W Tropical Islands czeka na Was kraina pełna egzotyki. Zapraszamy na spacery po plaży Morza Południowego, na ekspedycję po Lesie Tropikalnym oraz na relaks w Strefie Saun. Znajdziecie u nas również doskonałą gastronomię oraz ciekawy program rozrywkowy. Zostańcie poszukiwaczami przygód i odkrywcami największej w Europie egzotycznej krainy. Zanurzcie się w innym świecie. Poczujcie atmosferę dalekich lądów i niepowtarzalną magię tropikalnej wyspy.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 150,00 zł

Wyjazd na narty do La Plagne Francja

Wyjazd na narty do La Plagne Francja
Wyjazd na narty do La Plagne Francja

La Plagne, razem z pobliskim ośrodkiem Les Arcs, tworzą od 2003 r, ogromny obszar narciarski o nazwie Paradiski, oferujący ponad 425 km tras zjazdowych i 144 wyciągi narciarskie. La Plagne składa się z 11, połączonych ze sobą wiosek-resortów: Plagne Centre (1,970 m), Aime-La Plagne (2,100 m), Champagny-en-Vanoise (1,250 m), Montchavin (1,250 m), Plagne Villages (2,050 m), Plagne Bellecôte (1,930 m), Les Coches (1,450 m), Montalbert (1,350 m), Plagne 1800 (1,800 m), Belle Plagne (2,050 m), Plagne Soleil (2,050 m). 70 % tras znajduje się powyżej 2 000 metrów n.p.m., co sprawia, że warunki śniegowe są wymarzone przez cały sezon.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 1 030,00 zł

Wycieczki zagraniczne autokarowe, wycieczki zagraniczne z przewodnikiem, wycieczki zagraniczne objazdowe, wycieczki zagraniczne jednodniowe, wycieczki zagraniczne z Kołobrzegu, wycieczki zagraniczne z Koszalina, wycieczki zagraniczne ze Szczecina, wycieczki zagraniczne z Karlina, wycieczki zagraniczne z Białogardu, wycieczki zagraniczne ze Świdwina, wycieczki zagraniczne z Połczyna Zdroju, wycieczki zagraniczne z Trzebiatowa, wycieczki zagraniczne z Gryfic, wycieczki zagraniczne z Płot, wycieczki zagraniczne  z Kamienia Pomorskiego, wycieczki zagraniczne z Nowogardu, wycieczki zagraniczne z Goleniowa, wycieczki zagraniczne ze Słupska, wycieczki zagraniczne z Darłowa, wycieczki zagraniczne z Darłówka, wycieczki zagraniczne z Mielna, wycieczki zagraniczne z Sarbinowa, wycieczki zagraniczne z Ustronia Morskiego, wycieczki zagraniczne z Sianożętów, wycieczki zagraniczne z Grzybowa, wycieczki zagraniczne z Dźwirzyna, wycieczki zagraniczne z Mrzeżyna, wycieczki zagraniczne z Rogowa, wycieczki zagraniczne z Pogorzelicy, wycieczki zagraniczne z Niechorza, wycieczki zagraniczne z Rewala, wycieczki zagraniczne z Kamienia Pomorskiego, wycieczki zagraniczne ze Świnoujścia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl