Wycieczki zagraniczne

Wycieczka autokarowa do Poczdamu

Wycieczka autokarowa do Poczdamu
Wycieczka autokarowa do Poczdamu

Poczdam - królestwo ogrodów pomiędzy pałacami i jeziorami. Stolica Brandenburgii, jest znana przede wszystkim ze swojej historycznej spuścizny jako dawne miasto rezydencjalne Prus z licznymi i unikatowymi pałacami i parkami. Sława i chwała Prus, tradycja jako miasto wielkich budowniczych i uczonych, miejsce konferencji, która zapoczątkowała zimną wojnę - Poczdam to kultura i historia w zapierającym dech w piersiach wymiarze.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczka do oceanarium Stralsund

Wycieczka do  oceanarium Stralsund
Wycieczka do oceanarium Stralsund

Nad cieśniną oddzielającą Rugię od stałego lądu położone jest niezwykle urokliwe miasto Stralsund. Jedno z najpiękniejszych miast wschodnich Niemiec, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Miasto, prócz swojej zabytkowej zabudowy ma do zaoferowania również największe i najnowocześniejsze Oceanarium w północnej Europie, które odkrywa przed zwiedzającymi wszystkie tajemnice Bałtyku oraz życie w morzach północnych. Zgromadzono w nim około siedmiu tysięcy okazów flory i fauny występujących w tych akwenach. Nowoczesne instalacje w dużych halach i imponujących akwariach w których znajdują się morskie ryby i ssaki.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 130,00 zł

Wycieczka autokarowa do Berlina

Wycieczka autokarowa do Berlina
Wycieczka autokarowa do Berlina

Zapraszamy do Berlina. To miasto zachwycające, tętniące życiem. Nowoczesna metropolia, która fascynuje swoją historią. Bogata we wszelkiego rodzaju ślady przeszłości, zabytki, pomniki, muzea, teatry, filharmonie. Berlin to także symbol upadłych, sztucznych podziałów i ludzkiego zamiłowania do wolności. Miasto wielonarodowe, gdzie ścierają się kultury z całego świata. Namawiamy zatem do odwiedzania tego gościnnego miasta i odkrywania jego atrakcji.

Dostępność: średnia ilość miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczka Heide Park Niemcy

Wycieczka Heide Park  Niemcy
Wycieczka Heide Park Niemcy

Przeżyj fantastyczną przygodę w parku rozrywki Heide Park! Możesz pędzić z szybkością 120 km na godzinę w największej drewnianej kolejce Europy - Colossos lub z zapartym tchem oglądać piracki show, pełen elementów kaskaderskich, zaskakujących zwrotów akcji i humoru. Kolejki górskie, atrakcje wodne, karuzele, rozmaite pokazy.Heide-Park to największy park rozrywki w północnych Niemczech, zlokalizowany w okolicach miasta Soltau, niedaleko Hamburga. W parku jest ok. 50 różnych atrakcji skierowanych do odwiedzających w każdym wieku. Większość z nich zadowoli rodziny z dziećmi. Poszukiwacze ekscytujących wrażeń również znajdą coś dla siebie!

Dostępność: brak miejsc

Cena: 180,00 zł

Wycieczka Karkonosze Praga Drezno

Wycieczka Karkonosze Praga Drezno
Wycieczka Karkonosze Praga Drezno

Już od ponad dziesięciu wieków, ulokowana w dolinie rzeki Wełtawy, Praga jest nie tylko magicznym miastem mostów, katedr, złotych wież i kopuł kościelnych, ale również europejską metropolią. Praga to również miasto z labiryntem romantycznych uliczek i skarbów architektury. Mówi się, że Praga jest tak różnorodna, jak tylko można to sobie wyobrazić. I każdemu przybyszowi pokaże jedno ze swych magicznych obliczy.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 1 170,00 zł

Wycieczka Toskania Włochy

Wycieczka Toskania Włochy
Wycieczka Toskania Włochy

Toskania to jeden z najpiękniejszych regionów we Włoszech i jeden z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów z całego świata. Malownicze, kręte drogi obsadzone szpalerami cyprysów, prowadzące zazwyczaj do urokliwych miasteczek położonych na wzgórzach lub zdobiące dojazdy do najpiękniejszych willi to wizytówka Toskanii.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 3 300,00 zł

Wycieczka Tropical Islands

Wycieczka Tropical Islands
Wycieczka Tropical Islands

W Tropical Islands czeka na Was kraina pełna egzotyki. Zapraszamy na spacery po plaży Morza Południowego, na ekspedycję po Lesie Tropikalnym oraz na relaks w Strefie Saun. Znajdziecie u nas również doskonałą gastronomię oraz ciekawy program rozrywkowy. Zostańcie poszukiwaczami przygód i odkrywcami największej w Europie egzotycznej krainy. Zanurzcie się w innym świecie. Poczujcie atmosferę dalekich lądów i niepowtarzalną magię tropikalnej wyspy.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 150,00 zł

Wycieczki zagraniczne autokarowe, wycieczki zagraniczne z przewodnikiem, wycieczki zagraniczne objazdowe, wycieczki zagraniczne jednodniowe, wycieczki zagraniczne z Kołobrzegu, wycieczki zagraniczne z Koszalina, wycieczki zagraniczne ze Szczecina, wycieczki zagraniczne z Karlina, wycieczki zagraniczne z Białogardu, wycieczki zagraniczne ze Świdwina, wycieczki zagraniczne z Połczyna Zdroju, wycieczki zagraniczne z Trzebiatowa, wycieczki zagraniczne z Gryfic, wycieczki zagraniczne z Płot, wycieczki zagraniczne  z Kamienia Pomorskiego, wycieczki zagraniczne z Nowogardu, wycieczki zagraniczne z Goleniowa, wycieczki zagraniczne ze Słupska, wycieczki zagraniczne z Darłowa, wycieczki zagraniczne z Darłówka, wycieczki zagraniczne z Mielna, wycieczki zagraniczne z Sarbinowa, wycieczki zagraniczne z Ustronia Morskiego, wycieczki zagraniczne z Sianożętów, wycieczki zagraniczne z Grzybowa, wycieczki zagraniczne z Dźwirzyna, wycieczki zagraniczne z Mrzeżyna, wycieczki zagraniczne z Rogowa, wycieczki zagraniczne z Pogorzelicy, wycieczki zagraniczne z Niechorza, wycieczki zagraniczne z Rewala, wycieczki zagraniczne z Kamienia Pomorskiego, wycieczki zagraniczne ze Świnoujścia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl