Wynajem autokarów Kołobrzeg 0
wynajem autokarów Kołobrzeg, autokary lux, na wycieczki szkolne, autobusy Kołobrzeg,

Drodzy nauczyciele, rodzice, szefowie firm, samorządowcy …

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż bezpieczeństwo waszych podopiecznych, pracowników jest dla was największą wartością. I właśnie do Was kierujemy ofertę wynajmu naszych autokarów w Kołobrzegu.

 

Wynajem autokarów LUX Kołobrzeg - dlaczego z nami?

Tym, co czyni podróż wartościową dla pasażerów jest komfort jazdy. Na kołobrzeskim rynku funkcjonuje wiele firm autokarowych, które oferują przewozy często po zaniżonej stawce. Niestety nie wynika to z konkurencyjności tych firm na rynku, lecz z jakości oferowanych autokarów. Bardzo często za niską ceną wynajmu kryje się autokar, który ma już kilkanaście lat, nie jest wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, nie jest odpowiednio serwisowany. Nasza firma oferuje Państwu autokary marki VOLVO i MAN, które spełniają najwyższe standardy. Oświetlenie, przyciemniane szyby, wygodne fotele, amfiteatralny układ podłogi z opadającą linią foteli, duża przestrzeń między siedzeniami – to wszystko pozwala czerpać radość z podróży w luksusowych warunkach. Wynajem autokarów Partner Kołobrzeg to bagaż ponad 30. lat doświadczeń naszej firmy skoncentrowanej na bezpieczeństwie. 

 

Wynajem autokarów Kołobrzeg - wycieczki szkolne

Po wielu latach współpracy z nauczycielami kołobrzeskich szkół, możemy śmiało powiedzieć, iż jesteśmy ekspertami w dziedzinie organizacji i obsługi wycieczek szkolnych. Zapraszamy kadrę pedagogiczną nie tylko do wynajmu autokarów, ale również do skorzystania z kompleksowej obsługi w zakresie organizacji wycieczek. Jako biuro turystyczne posiadające własny transport, nie doliczamy marży za wynajem autokaru.

Planowanie wycieczki szkolnej należy rozpocząć już we wrześniu. Mamy wówczas gwarancję, iż wszystkie zaplanowane przez nas atrakcje będą dostępne. Przed pierwszym zebraniem z rodzicami dostarczymy Państwu programy wybranych imprez. W razie potrzeby bardzo chętnie odwiedzimy Państwa w trakcie spotkania z rodzicami, by przedstawić naszą ofertę. Nasze programy wycieczek są elastyczne, możemy je zawsze dostosować do Państwa oczekiwań. To, co od wielu lat wyróżnia nas na rynku imprez turystycznych, to dbałość i troska o uczestników wycieczki. Dopilnujemy każdego szczegółu tak, by wycieczka szkolna była dla Państwa nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Zamawiając wycieczki w biurze Partner, możecie Państwo liczyć w przyszłości na preferencyjne ceny wynajmu autokarów z Kołobrzegu do Koszalina czy Szczecina.

 

Wynajem autokarów Kołobrzeg - transfer do hoteli

Jako firma przewozowa, możemy pochwalić się długoletnią współpracą z kołobrzeskimi hotelami i ośrodkami wczasowymi. Doceniając wysoki standard naszych autokarów, zostaliśmy zaproszeni przez firmę Zdrojowa Hotels do obsługi transportu autokarowego reprezentacji Danii w piłce nożnej podczas Euro 2012. Świadczymy usługi w zakresie transferu gości na lotniska, współpracujemy z niemieckimi biurami podróży w zakresie przewozu gości z Niemiec do kołobrzeskich hoteli. Wynajmując autokar do obsługi gości hotelowych w naszej firmie, macie Państwo pewność, iż będą się oni czuli wyjątkowo. Jesteśmy podwójnie dumni widząc Państwa zadowolenie i Waszych gości.

Zapraszamy właścicieli firm do współpracy przy organizacji wyjazdów autokarowych na szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne.

 

Wynajem autokarów Kołobrzeg - kluby sportowe

Naszą ofertę wynajmu autokarów kierujemy również do klubów sportowych. Wiemy, jak ważny jest komfort jazdy sportowców przed uczestnictwem w zawodach sportowych. Bardzo często po kilkugodzinnej podróży, należy wyjść na stadion, boisko i osiągnąć jak najlepszy rezultat. Podróż naszym autokarem sprawi, iż nie tylko punktualnie dojedziemy do celu ale będziemy zrelaksowani i wypoczęci m.in.za sprawą komfortowych, wyprofilowanych foteli i dużej przestrzeni wewnątrz pojazdu.

 

 

Wynajem autokarów turystycznych Kołobrzeg - biura podróży

Podobno pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz, więc kiedy na miejsce zbiórki podjeżdża autokar, musi na turystach wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Jako organizatorzy turystyki doskonale to rozumiemy, więc zapraszamy do współpracy biura turystyczne z całej Polski. Posiadając olbrzymie doświadczenie w podróżach po Europie (pielgrzymki, wycieczki objazdowe), możecie być Państwo pewni, że świadczona przez nas usługa transportowa wykonana zostanie z należytą starannością. Wynajem autokarów firmy „Partner” to najlepszy wybór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowa specyfikacja naszych autokarów, a także dokumentacja fotograficzna dostępna jest na stronie internetowej

 

Wynajem autokarów Kołobrzeg - rezerwacja - cennik

Szczegółowe informacje i rezerwacja autokarów pod numerem telefonu 602 339 956 lub pod adresem e-mail: biuro@bppartner.pl

< a target = "_blank" href = "https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fwww.bppartner.pl%2Fwynajem-autokarow-kolobrzeg.html&src=sdkpreparse " class = " fb-xfbml-parse-ignore " > bad

  


wynajem autokarów Kołobrzeg na wycieczki szkolne, wynajem autokarów Kołobrzeg na wesele, wynajem autokarów Kołobrzeg na pielgrzymki, wynajem autokarów Kołobrzeg na dworzec PKP, wynajem autokarów Kołobrzeg na lotnisko, wynajem autokarów Kołobrzeg lux, wynajem autokarów Kołobrzeg cennik, wynajem autokarów Kołobrzeg tanich, wynajem autokarów Kołobrzeg z klimatyzacją, wynajem autokarów Kołobrzeg z toaletą, wynajem autokarów Kołobrzeg z pasami bezpieczeństwa, wynajem autokarów Kołobrzeg na pogrzeb, wynajem autokarów Kołobrzeg wyjazdy zagraniczne, wynajem autokarów turystycznych Kołobrzeg, wynajem autokarów Kołobrzeg na zawody sportowe, wynajem autokarów Kołobrzeg dla klubów sportowych, wynajem autokarów Kołobrzeg na konferencje.

Profesjonalna organizacja wycieczki. Wygodny, czysty i wygodny autokar. Wszystko zgodnie z planem. Bezpieczna podróż z ciekawym przedstawieniem rozrywki podróżnej Berlina. Szczerze polecam.

= "https://www.facebook.com/people/Edyta-Szamotulska/100013603141625/" > Edytę Szamotulską & nbsp; Niedziela, 15 Grudnia 2019

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl