O nas

Biuro Turystyki i Przewozów „Partner” to prężnie działający touroperator na rynku turystycznym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.

Naszą specjalnością są objazdowe wycieczki autokarowe po krajach europejskich. Realizujemy bogaty wachlarz świadczeń dla turystów indywidualnych. Naszą misją jest urzeczywistnienie marzeń naszych klientów i ich satysfakcja. Dbamy o to, aby oferty wypoczynku skierowane dla dzieci i młodzieży, jak i te stworzone z myślą o dorosłych, zapewniały rozrywkę, ale również gwarantowały niezapomniane przeżycia, aby umożliwiały odkrywanie odległych miejsc, poznawanie ludzi, nawiązywanie nowych przyjaźni.

Jako bezpośredni organizator imprez turystycznych możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Posiadamy własną flotę nowych autokarów turystycznych marki Volvo, które zapewniają bezpieczną i komfortową podróż. Dla nas turystyka nie jest żmudnym obowiązkiem, ale wielką przygodą, którą pragniemy dzielić się z naszymi klientami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@bppartner.pl lub telefonicznie pod numerem +48 94 351 74 85.

 

Serdecznie zapraszamy!

Pracownicy
Biuro Podróży Partner Kołobrzeg                                                                                          

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl