Wycieczka Heide Park Niemcy

Dostępność: brak miejsc
Cena: 180,00 zł 180.00
ilość osoba
Zyskujesz 15 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Organizator: Biuro Podróży Partner
Kod produktu: HP 1

Opis wycieczki

ŚWIADCZENIA

- autokar klasy LUX (klimatyzacja, toaleta,fotele turystyczne, wysokie, z odchylanym oparciem, rozsuwane na boki, wyposażone w podłokietniki, podnóżki, stoliki, siatki, pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach) 

- opieka pilota na całej trasie

- ubezpieczenie KL 40'000zł (PZU Wojażer)

- ubezpieczenie NNW 20'000zł (PZU Wojażer)

- opłata dodatkowa: bilety wstępu: 25 € (osoby dorosłe),  22 € (dzieci)

 

PROGRAM  WYCIECZKI

23.50 wyjazd z Koszalina

00.30 Wyjazd z Kołobrzegu

09.00 wejście do Heide Parku

Bobsleje to strome zakręty w ekstremalnych nachyleniach, do jazdy z prędkością 50 km / h niczym przez kanał lodowy. Bobsleje strzelają wąskim kanałem z wysokości 27 metrów: zapierająca dech w piersiach perspektywa, której nigdy nie zapomnisz. Ta trasa ma ponad 900 metrów długości.

Desert Race to przejażdżka nad piaszczystymi pustynnymi wydmami. Szaleńcza jazda odbywa się tu na torze długości 640 metrów, 19 m wysokim i trwa "tylko" 49 sekund, za to pasażerowie 'Desert Race' za sprawą katapulty rozpędzają się od 0 do 100 km/godz. w przeciągu 2,4 sekundy.

Lot demonów to jedyny w Niemczech Wing Coaster. Kolejkę obsługują dwa pociągi wykonane z włókna szklanego i stali. Każdy z nich posiada 6 rzędów po 4 miejsca – 2 po lewej stronie oraz 2 po prawej stronie toru. Naraz mogą więc wsiąść do niego 24 osoby.

Kraken to pierwsza w Niemczech nurkująca kolejka górska.

Colossos to największa drewniana kolejka górska na świecie - swymi 60 metrami wysokości przewyższa nawet swojego antycznego przodka z greckiej wyspy Rodos. I już za chwilę pędzisz z wysokości 60 m w dół z prędkością dochodzącą do 120 km/h!

Limit tę wiszącą kolejkę pętlową polecamy wszystkim miłośnikom wrażeń ekstermalnych. Jak to działa? Pasażerowie tej kolejki, wisząc swobodnie w powietrzu, wykonują eleganckie, a zarazem zawrotne salta i śruby. Po dotarciu z zawrotną prędkością na wysokość 31 metrów są przerzucani 5 razy do góry nogami na 3 różnych inwersjach.

Big Loop Ta kolejka pętlowa, położona na brzegu dużego jeziora, stawia wszystko na głowie. Z wysokości 30 m pociągi startują swą szaleńczą podróż w dół przez 2 pętle, korkociągi i zakręty. W ciągu 150 sekund pokonujesz z prędkością 60 km/h najbardziej zakręcone 700 metrów torów w swoim życiu.

18.00 Wyjazd do Kołobrzegu.

1.00 powrót.

 

OPIS WYCIECZKI

W godzinach nocnych przejeżdżamy do miejscowości Soltau w Niemczech. Podróż trwa ok. 8 godzin, w trakcie których co ok. 3 godziny zaplanowane są przerwy toaletowe. Na miejscu jesteśmy na ok. godzinę przed otwarciem parku. Przy parkingu znajdują się toalety, gdzie można się odświeżyć po nocnej podróży. W tym czasie zostaną zakupione i rozdane bilety wstępu do parku. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia do parku. Jeśli uczestnik wycieczki chciałyby opuścić teren parku i na niego powrócić, przed wyjściem należy poprosić pracownika parku o pieczątkę. Przy wejściu odbywa się kontrola bezpieczeństwa, sprawdzane są torby i plecaki pod kątem wnoszenia na teren barku potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów. Od godz. 8.00 – 9.00 czynna jest tylko część parku gdzie znajdują się kawiarnie i sklepy z pamiątkami. Jest to czas kiedy można zjeść śniadanie i wypić kawę. Przy wejściu można pobrać plan parku i zapoznać się z lokalizacją wszystkich atrakcji. Od godz.9.00 - 18.00 trwa zabawa na terenie parku. Bilet upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji parku /kolejki górskie, atrakcje wodne, karuzele, rozmaite pokazy/, poza loteriami, strzelnicami i punktami gastronomicznymi.

 

 


Wycieczka autokarowa do Heide Parku w Niemczech z Koszalina, wycieczka do Heide Parku z Ustronia Morskiego, wycieczka do Heide Parku z Kołobrzegu, wycieczka do Heide Parku z Grzybowa, wycieczka do Heide Parku z Dźwirzyna, wycieczka do Heide Parku z Rogowa, wycieczka do Heide Parku z  Mrzeżyna, wycieczka do Heide Parku z Trzebiatowa, wycieczka do Heide Parku z Pogorzelicy, wycieczka do Heide Parku z Niechorza, wycieczka do Heide Parku z Rewala, wycieczka do Heide Parku z Pobierowa, wycieczka do Heide Parku z Dziwnowa, wycieczka do Heide Parku z Dziwnówka, wycieczka do Heide Parku z Międzywodzia, wycieczka do Heide Parku z Międzyzdrojów, wycieczka do Heide Parku ze Świnoujścia.

 

Wycieczki powiązane

Opinie o wycieczce (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl