Warszawa wycieczka 3-dniowa

Dostępność: duża ilość miejsc
Cena: 730,00 zł 730.00
ilość osoba
Zyskujesz 70 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.75
Organizator: Biuro Podróży Partner
Kod produktu: WS 3

Opis wycieczki

Dzień 1

5.00 Wyjazd z Kołobrzegu

14.00 Przejazd do Warszawy

Spacer po Łazienkach Królewskich /ewentualnie przejazd do dzielnicy Młociny. Przejazd metrem do stacji Politechnika, spacer do Łazienek Królewskich/. Lekcja historii w Pałacu na Wodzie – ok. 45 min. Tematy lekcji do wyboru, najbardziej popularne: - Obiady Czwartkowe - poznaj króla - poznaj pałac na wyspie - obyczajowość dworu królewskiego Ok. 1,5 godzinny spacer po Łazienkach: - Stara Oranżeria, w której znajdują się: Królewska Galeria Rzeźby z gipsowymi kopiami najsłynniejszych rzeźb starożytnego świata, Galeria Rzeźby Polskiej z pracami najwybitniejszych polskich artystów, tworzących od początku XIX w. do połowy XX w., a także Teatr Królewski, jeden z nielicznych w Europie oryginalnych XVIII-wiecznych teatrów dworskich, - Amfiteatr – położony nad brzegiem Stawu Południowego, łączy motyw antycznych ruin z funkcją teatru w otwartej przestrzeni. Zaprojektowany przez Jana Chrystiana Kamsetzera, drezdeńskiego architekta. Otwarcie nastąpiło 7 września 1791 r., w rocznicę elekcji Stanisława Augusta. - Pomnik Fryderyka Chopina, wybitnego polskiego kompozytora, to najbardziej znany na świecie polski monument. Stoi w pobliżu Pałacu Belwederskiego i Alei Ujazdowskich. Autorem pomnika jest wybitny malarz, rzeźbiarz i muzyk przełomu XIX i XX w., Wacław Szymanowski. Jego projekt wygrał w 1908 r. konkurs na monument, który miał powstać w setną rocznicę urodzin Chopina, przypadającą w 1910 r. Choć car Mikołaj II, zgodził się na wystawienie pomnika, stanął on dopiero w 1926 r., kilka lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. - ogrody: królewski, chiński, modernistyczny i romantyczny.

19.00 – zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2

8.00 - śniadanie,

po śniadaniu przejazd do Centrum Nauki Kopernik, które jest jednym z największych w Europie centrów nauki. Ekspozycja podzielona jest na sześć interdyscyplinarnych galerii z ponad 450 eksponatami. W Koperniku działa pierwszy na świecie teatr robotyczny.

13.00 – dalsze zwiedzanie miasta :

Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Teatr Wielki, Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat z szeregiem historycznych budowli: Kościół Św. Krzyża w którym znajdują się serca Chopina i Reymonta, Pałac Namiestnikowski, Budynki uniwersyteckie, Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, Stare Miasto, pomnik Syrenki

16.00 – zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego

19.00 – obiadokolacja, nocleg

 

Dzień 3

8.00 – śniadanie

10.00 - zwiedzanie Stadionu Narodowego


12.00 - Soho Factory - Muzeum Neonów. Stała kolekcja muzeum składa się z ok. stu starych neonów i innych instalacji reklamowych,

            które nierzadko zostały zaprojektowane przez wybitnych artystów i grafików, będących też twórcami znanej na świecie tzw.

            Polskiej Szkoły Plakatu.

14.00 – wyjazd z Warszawy

17.00 – obiad na trasie w okolicach Torunia.

22.00 powrót do Kołobrzegu.

W drugim dniu wycieczki istnieje możliwość zamówienia obiadu dla grupy / koszt ok. 35 zł/ bądź czas na indywidualny posiłek w centrum handlowym Złote Tarasy. Program wycieczki można zmienić, w zależności od potrzeb zamawiających.

 

ŚWIADCZENIA

- autokar klasy LUX (klimatyzacja, toaleta, fotele turystyczne, wysokie, z odchylanym oparciem, rozsuwane na boki, wyposażone w podłokietniki, podnóżki, stoliki, siatki, pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach)

- 2 noclegi w Warszawie

- 2 obiadokolacje, 1 obiad, 2 śniadania

- bilety wstępu: lekcja historii w Pałacu na Wodzie, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzanie Stadionu Narodowego, Soho Factory - Muzeum Neonów.

- opieka pilota/przewodnika, przewodnik w Muzeum Powstania Warszawskiego

- ubezpieczenie 

 - 4 opiekunów gratis

 

 


Wycieczka szkolna do Warszawy autokarowa, wycieczka szkolna do Warszawy z przewodnikiem, wycieczka szkolna do Warszawy z Kołobrzegu, wycieczka szkolna do Warszawy z Ustronia Morskiego, wycieczka szkolna do Warszawy  z Dźwirzyna, wycieczka szkolna do Warszawy  z Sarbinowa, wycieczka szkolna do Warszawy  z Połczyna Zdroju, wycieczka szkolna z Warszawy z Pogorzelicy, wycieczka szkolna do Warszawy z Niechorza, wycieczka szkolna do Warszawy z Trzebiatowa, wycieczka szkolna do Warszawy z Gryfic, wycieczka szkolna do Warszawy z Karlina, wycieczka szkolna do Warszawy  z Białogardu, wycieczka szkolna do Warszawy z Koszalina, wycieczka szkolna do Warszawy  z Mielna, wycieczka szkolna do Warszawy  z Mrzeżyna, wycieczka szkolna do Warszawy  z Trzęsacza, wycieczka szkolna do Warszawy  z Rymania, wycieczka szkolna do Warszawy z Siemyśla, wycieczka szkolna do Warszawy z Dziwnówka, wycieczka szkolna do Warszawy z Dziwnowa, wycieczka szkolna do Warszawy z Kamienia Pomorskiego, wycieczka szkolna do Warszawy z Goleniowa, wycieczka szkolna do Warszawy z Nowogardu, wycieczka szkolna do Warszawy z Darłowa, wycieczka szkolna do Warszawy z Darłówka, wycieczka szkolna do Warszawy z Dąbek, wycieczka szkolna do Warszawy z Sianowa, wycieczka szkolna do Warszawy z Płot, wycieczka szkolna do Warszawy ze Szczecina, wycieczka szkolna do Warszawy  ze Świdwina, wycieczka szkolna do Warszawy  z Połczyna Zdroju. Wycieczka szkolna do Warszawy na bon turystyczny.

Wycieczki powiązane

Opinie o wycieczce (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl